Memy, znajomość, obrazki, sentencje, gif, cytaty, przyjaciel (98041)

Memy o tematyce: memy, znajomość, obrazki, sentencje, gif, cytaty, przyjaciel, cytaty o przyjaźni, kontynuacja, miłość, aforyzmy, przyjaciółki, przyjaciele, cytat, przyjaciółka, przyjaźń, mem, besty, dogadzanie, cytaty o miłości, zasługi, uczucia, demotywatory, demotywator, kociak, kotek, śmieszne, humor, te myśli, melanż, zdziwienie, śmieszne obrazki, kwejk, nowy rok, koteł, zdziwko, śmieszne teksty, kot, poświęcenie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Może o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy

Może o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy Tobie był, na dobre i na złe. Zawsze. Kiedy ciemno, źle, gdy świeczka się nie pali. Pomimo, mimo i wbrew, nawet gdy wydaje nam się, że nikogo nie potrzebujemy, bo jesteśmy tak samowystarczalni. Nie prawda. Ludzie potrzebują innych ludzi. W pojedynkę nie mogą istnieć.

1 177 wyświetleń

Uważaj by się nie pomylić...

Każdego człowieka w swoim życiu spotykamy w jakimś celu. Ktoś jest dla Ciebie tylko próbą generalną... Ktoś inny - pracą nad błędami przed spotkaniem z kimś ważniejszym... A ktoś będzie właśnie tym najważniejszym... Istotne jest, by się nie pomylić i nie przejść obojętnie...

3 989 wyświetleń

Miłość, przyjaźń, zrozumienie

Niewielu jest ludzi, z którymi chcemy przebywać i z którymi jest nam dobrze przez większość czasu. Jeśli uda ci się kogoś takiego znaleźć pamiętaj: Walcz o niego.

1 439 wyświetleń