Libacja, melanż, żarty, żart, dowcipy, impreza, besty, dowcip, śmieszne obrazki (98006)

Memy o tematyce: libacja, melanż, żarty, żart, dowcipy, impreza, besty, dowcip, śmieszne obrazki, humor, zajączek, kawał, mem, wilk, śmieszne, żółw, memy, picie, kawały, wódka, pieseł, grzejnik, piecyk, pies, ogrzewanie, piesek, śmieszne teksty, łapki, funkcjonalność, piwo, demotywator, demot, okularki, okulary, sentencje, aforyzmy, bliskość, cytat, obrazki, cytaty, miłość, cytaty o miłości, uczucia, piosenki, kwejk,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Siedzą zajączek, wilk i żółw przy wódce...

Siedzą zajączek, wilk i żółw. Na stole stoi butelka wódki. Zwierzęta stwierdziły, że to za mało i trzeba kupić więcej. Wilk z zającem od razu wskazali na żółwia: - No dobra, pójdę, ale nie możecie w tym czasie wypić ani kropelki. Mija tydzień, żółwia nie ma, więc wilk mówi: - Pijemy. - Obiecaliśmy żółwiowi, że nie będziemy pić bez niego - mówi zajączek. Tak minął 2 i 3 tydzień. W końcu zajączek bierze butelkę do ręki z zamiarem otwarcia, a tu żółw wygląda zza krzaka i mówi: - Bo nie pójdę!

3 642 wyświetleń

Wieczorami mam w dupie otaczający mnie świat

Wieczorami mam w dupie otaczający mnie świat. Najważniejsze są dla mnie wtedy teksty piosenek jakie słyszę w słuchawkach. Pierdolę całą rzeczywistość i tylko po prostu roztapiam się. Nieważne co i nieważne jak.

894 wyświetleń

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

2 270 wyświetleń