Te myśli, koszule, kwejk, humor, memy, śmieszne, chłopaki (88223)

Memy o tematyce: te myśli, koszule, kwejk, humor, memy, śmieszne, chłopaki, męskiekoszule, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, besty, mem, dowcip, żarty, żart, lodzik, zakonnice, dowcipy, zoboczone, grzech, kawały, anal, kawał, psytulmnie, pies, przytulanie, pieszkotem, słodziaki, cytat, kot, aforyzmy, przytul mnie, te mysli, psytulanie, kłótnie, sentencje, uczucia, miłość, lovsy, psytul, obrazki, przytul, cytaty o miłości,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Trzy zakonnice po śmierci - czy zgrzeszyłaś z mężczyzną?

Trzy zakonnice po śmierci trafiają przed oblicze św. Piotra. Św. Piotr prosi pierwszą, żeby podeszła i pyta: - Czy zgrzeszyłaś z mężczyzną? - Kiedyś tak, jak byłam młoda, ale tylko ręką. - A... to umyj ręce w tej misce ze święconą wodą i możesz wejść do nieba. Odwraca się do pozostałych zakonnic, a te zawzięcie się kłócą - O co ta kłótnia? - O to , która ma podejść pierwsza. - A co to za różnica... - A duża - odpowiada jedna - bo jak ona w tej wodzie będzie myła dupę to ja tej wody nie wypije...

1 651 wyświetleń

Miłość to najgorsze, co może się człowiekowi

Miłość to najgorsze, co może się człowiekowi przytrafić. Człowiek chodzi jak idiota i przestaje się troszczyć o siebie samego. Rzeczy zmieniają sens i człowiek zdolny jest popełnić najgorsze szaleństwa, i w jednej chwili schrzanić sobie życie na amen. Mam na myśli mężczyzn. Z kobietami inna sprawa, są za cwane, kochają cię, jak mają interes. Jeśli jeden mężczyzna nie zwraca na nie uwagi, odkochują się i szukają innego. A im nic.

1 145 wyświetleń