Obrazki, aforyzmy, besty, te mysli, mem, motywacja, rozstania (82027)

Memy o tematyce: obrazki, aforyzmy, besty, te mysli, mem, motywacja, rozstania, szukanie, lovsy, cytaty, memy, cytat, miłość, sentencje, związki, uczucia, cytaty o miłości, rany, płacz, sraczka, śmieszne obrazki, fajne memy o miłości, memy o miłości, śmieszne teksty, humor, śmieszne, załamanie, cytaty o życiu, depresja, załamka, walka, determinacja, życie, dół, te myśli, targowanie, żarty, kawały, żart, dowcipy, puszczalska,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

A czy oddałaby mi się Pani za jednego dolara

Tańczy Hrabia z jakąś Baronową na balu. W pewnym momencie odzywa się: Pani Baronowo, czy oddałaby mi się Pani za milion dolarów? Baronowa oburzona - no jak to, Panie Hrabio? Hrabia: Niech Pani pomyśli, chodzi o milion dolarów. Baronowa po chwili: Za milion dolarów oddałabym się Panu, Panie Hrabio.. Hrabia po chwili zagaduje: A czy oddałaby mi się Pani za jednego dolara? Baronowa oburzona: Ależ Panie Hrabio, za kogo mnie pan ma? Hrabia: To już ustaliliśmy, teraz się targujemy....

778 wyświetleń

10 przykazań pijaka

10 przykazań pijaka Jam spirytus twój, który cię wywiódł ze stanu trzeźwości pełnego niedoli: 1. Nie będziesz miał drinków cudzych przede mną. 2. Nie będziesz lał alkoholu swego nadaremno. 3. Pamiętaj abyś dzień święty oblał. 4. Pij zdrowie ojca i matki swojej. 5. Nie wylewaj. 6. Nie spijaj. 7. Nie mieszaj. 8. Nie rozcieńczaj. 9. Nie pożądaj kieliszka bliźniego swego. 10. Ani żadnej nalewki, która jego jest.

10 233 wyświetleń