Śmieszne teksty, samopoczucie, besty, koszt, kwejk, mem (81078)

Memy o tematyce: śmieszne teksty, samopoczucie, besty, koszt, kwejk, mem, śmieszne, humor, poprawa, memy, śmieszne obrazki, te myśli, bogactwo, życie, pustka, materializm, sentencje, bieda, aforyzmy, obrazki, cytaty, wnętrze, cytaty o życiu, cytat, myślenie, rozmyślanie, nastrój, miłość, lovsy, oddanie, uczucia, te mysli, cytaty o miłości, szczęście, rodzeństwo, cytaty rodzeństwo, obrona, wsparcie, dokuczanie, pomoc, intuicja,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Rodzeństwo- jedno drugiego nie pozwoli skrzywdzić

Rodzeństwo. Choćbyśmy nie wiem, jak bardzo sobie dokuczali... Gdy przyjdzie niebezpieczeństwo jedno drugiego nie pozwoli skrzywdzić... Dokuczać możemy sobie wzajemnie, ale inni nie mogą, Bo nie kochają nas tak jak my siebie nawzajem... I w tym tkwi nasza siła.

2 553 wyświetleń

Maszynka do pieniędzy, drukarka do pieniędzy

Rozmowa w sklepie: -A sąsiadka to ciągle nowiuśkimi banknotami płaci. -Bo mam w domu specjalną maszynkę do robienia pieniędzy. -Co pani powie! I to jest legalne? -W 100 legalne, tylko strasznie chrapie.

739 wyświetleń

Sylwester bez dziewczyn

Syn wraca do domu po sylwestrze. - Co tam synku? - Dobrze mamo. - Jak sylwestra spędziłeś? - Fajnie. Parę piwek wypiliśmy, o północy szampana, zjaraliśmy jointa. Potem szybki seks. - A dziewczyny jakieś były?

1 288 wyświetleń