Dusza, rozstanie, aforyzmy, obrazki, memy, serce (78810)

Memy o tematyce: dusza, rozstanie, aforyzmy, obrazki, memy, serce, sentencje, uczucia, cytat, besty, mem, cytaty o miłości, miłość, cytaty, parowanie, fajne, śmieszne teksty, namiętność, śmieszne obrazki, humor, kwejk, śmieszne, wrzenie, zgadnij, lama, rozszyfruj, zagadka, rozmyślanie, związki, komiks, pamięć, tęsknota, kulty, zapomnienie, rozstania, baba, rosja, usa, konfrontacja, demotywator, marines, demot, razem, wódka,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Gdzie moje serce? Przecież jeszcze wczoraj biło w

Gdzie moje serce? Przecież jeszcze wczoraj biło w mej piersi, przepełnione miłością i zaufaniem do ludzi. Gdzie moja dusza? Przecież była tak otwarta i odważna. Musiałeś zniszczyć mnie tak bardzo bym nie mogła czuć? Musiałeś zabrać coś, co było cenniejsze od wszystkiego co posiadałam? Dlaczego jesteś tak bezlitosny? Oddałam Ci serce wraz z duszą, czy już rozumiesz gdzie popełniłam błąd?

885 wyświetleń

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

2 292 wyświetleń