Sentencje, aforyzmy, przytulanie, mem, besty, przytul, cytaty, psytulmnie, te mysli (766198)

Memy o tematyce: sentencje, aforyzmy, przytulanie, mem, besty, przytul, cytaty, psytulmnie, te mysli, miłość, facebook, cytat, fejs, psytulanie, przytul mnie, psytul, te myśli, uczucia, cytaty o miłości, wklejka, lovsy, memy, fb, tablica, obrazki, cytaty o życiu, życie, rozmyślanie, przeszłość, zmiany, śmieszne teksty, dół, depresja, humor, śmieszne obrazki, kwejk, samopoczucie, śmieszne, rzeczywistość, rany, ból, przeprosiny,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Tato zraniłem dziewczynę

-Tato zraniłem dziewczynę. -Weź proszę te gwoździe i za każdym razem, gdy ją zranisz, wbij jeden w ścianę. Po miesiącu syn znów przychodzi do ojca. -Ściana jest już zapełniona, tato. Co teraz mam robić? -Teraz za każdym razem, gdy ją przeprosisz, wyjmij jeden gwóźdź. Po miesiącu wszystkie gwoździe zniknęły. -Wyjąłem już wszystkie, ale... na ścianie pozostało wiele dziur. -Bo widzisz, synku... nieważne ile razy przeprosiłeś dziewczynę, rany i tak się nie zagoją.

1 015 wyświetleń

Poranne wstawanie

Najtrudniejszych jest tych kilka pierwszych chwil. Otwarcie oczu, oderwanie głowy od poduszki i pożegnanie się z ciepłą kołdrą... potem już jakoś leci.

1 452 wyświetleń
?>