Szok, ranek, memy, besty, mem, humor (760202)

Memy o tematyce: szok, ranek, memy, besty, mem, humor, śmieszne teksty, praca, śmieszne obrazki, śmieszne, te mysli, trwałość, cytaty o miłości, te myśli, cytat, próba, cytaty, lovsy, aforyzmy, sentencje, uczucia, miłość, obrazki, cytaty o życiu, życie, doświadczenie, błędy, wybór, bzykanko, kopulacja, kobieta, mądrość, uroda, bzykanie, stosunkowanie, kwejk, wyznanie miłosne, dym, uczucie, zakochanie, trudnesprawy, znajomi,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Życie jak dym bez papierosa

Moje życie bez Ciebie, jest jak dym od papierosa. Szare, śmierdzące i pozostawia paskudne ślady do końca życia, lecz nie na płucach, a w sercu.

1 230 wyświetleń

Sens życia

Co tam ciekawego robisz? xd - Siedzę i myślę... : - Nad czym tak dumasz? - Nad sensem życia..

1 051 wyświetleń

Przebacz sobie

Pozwalaj sobie na wyrzuty sumienia. Opłakuj straty. Ale żyj. Nie pozwól, by to cię zniszczyło. Przebacz sobie.

628 wyświetleń

Wszystkie drogi wiodą do jednego punktu

- Pewność jest fatalna. Niepewność czaruje. Mgła nadaje rzeczom urok. - Można w niej zatracić drogę. - Wszystkie drogi wiodą do jednego punktu. - A tym jest? - Rozczarowanie.

685 wyświetleń

Mówią, że w życiu tylko raz można przeżyć miłość

Mówią, że w życiu tylko raz można przeżyć miłość. Tylko raz coś zrywa cię do biegu, każe gnać przed siebie, choćbyś nie widział wtedy początku ani końca, coś sprawia, że nigdy nie zapomnisz chwil i miejsc, w których ostatni raz czułaś to, co odeszło... Dla mnie ten raz już minął. Od tamtej pory codziennie staram się odnaleźć w tym, co zostało.

731 wyświetleń