Prysznic, dowcip, humor, jaś, śmieszne obrazki, kawał, dowcipy, besty (70580)

Memy o tematyce: prysznic, dowcip, humor, jaś, śmieszne obrazki, kawał, dowcipy, besty, jasiu, żarty, kawały, jasio, memy, śmieszne, żart, mem, aforyzmy, cytaty o życiu, otoczenie, wymaganie, cytat, życie, sentencje, selekcja, obrazki, te myśli, cytaty, fejs, twardziel, kwejk, wklejka, słodzik, facebook, tablica, śmieszne teksty, fb, fajne, włosy, czochranie, te mysli, flirt, lovsy, zdrada, wsparcie, bliskość, cytaty o.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jeżeli jakaś dziewczyna przytula Twojego...

Jeżeli jakaś dziewczyna przytula Twojego faceta, gada i flirtuje z nim, to nie bądź zła na nią, tylko zmień faceta. Jej zachowanie świadczy jedynie o tym, jak on się zachowuje w Twojej nieobecności.

1 241 wyświetleń

Zsiadłe mleko - tankowanie

Dwóch facetów opalało się w górach na golasa no i przypiekli sobie co nieco. Poszli do Gaździny i pytają: Gązdzino macie zsiadłe mleko? Ano mom To to sprzedajcie nam ale kubkach. Zdziwiona gaździna się zgodziła i patrzy jak faceci zamaczają swoje genitalia w zsiadłym mleku. Patrzy, patrzy i w końcu mówi. Jak się chłopy spuscajm tom juz widzioła, ale jak tankują to pirsy roz widze.

810 wyświetleń