Memy, cierpienie, cytat, sentencje, aforyzmy (668283)

Memy o tematyce: memy, cierpienie, cytat, sentencje, aforyzmy, mądrość, mem, obrazki, życie, wybaczanie, cytaty o życiu, besty, nieszczęście, cytaty, zrozumienie, udawanie, smutek, samopoczucie, radość, śmieszne, humor, codziennie, śmieszne obrazki, pogrzeb, śmieszne teksty, kobieta, słodziak, kotka, kotek, kwejk, głaskanie, drapieżnik, podryw, bliskość, potknięcie, zakochani, upadek, podrywanie, miłość, wyryw, cytaty o.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Ty jesteś tak zwana mądra kobieta, o ile takie istnieją

Ty jesteś tak zwana mądra kobieta, o ile takie istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego, że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz, że wszystko wybaczasz, że wszystko potrafisz mądrze ustawić. Za mądrość płaci się cierpieniem. Biedne nieszczęśliwe, mądre kobiety. Żal mi was, bo prawie zawsze giniecie przez głupców. Jesteś mądra, jesteś piekielnie mądra, ty idiotko.

1 210 wyświetleń

Chciałabym żebyś wcielił się na moment we mnie

Chciałabym żebyś wcielił się na moment we mnie. Chciałabym żebyś zobaczył co przeżywam. Żebyś zobaczył jak bardzo muszę udawać zadowolenie radość. Chyba najgorszemu wrogowi nie życzę tego co się dzieje teraz w mojej głowie

990 wyświetleń
?>