Zraniona, cierpienia, cytat, miłość, smutek, cytaty o miłości, mem, besty (62362)

Memy o tematyce: zraniona, cierpienia, cytat, miłość, smutek, cytaty o miłości, mem, besty, cytaty, obrazki, smutanie, sentencje, uczucia, aforyzmy, memy, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, osądzanie, humor, śmieszne, grzechy, pionek, rzeczywistość, te mysli, życie, szachy, gracz, lovsy, cytaty o życiu, te myśli, gra, praca, żarty, kawał, dowcipy, kawały, zwolnienie, dowcip, toast, żart, cisza, bliskość, związek, milczenie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Bo mowa jest srebrem, ale milczenie złotem

Rozmawiają dwaj koledzy: - Stefan co się stało? - Zwolnili mnie z roboty. - A czemu? - Bo jak w pracy był toast z okazji urodzin szefa, to on powiedział: Niech żyją pracownicy!, a ja na to: Z czego?

962 wyświetleń

Do właściciela domku z ogródkiem przybiegł

Do właściciela domku z ogródkiem przybiegł rozpromieniony sąsiad. - Czy możesz pożyczyć mi dwa wiadra wody? - Oczywiście, ale przecież ty masz własną studnię! - Tak oczywiście, ale do niej wpadła teściowa i woda sięga jej tylko do brody...

2 464 wyświetleń

Bo czasem sama nie potrafię siebie zrozumieć

Bo czasem sama nie potrafię siebie zrozumieć. Gubię się w tym świecie. Czasami nie rozumiem słów, które zostały wypowiedziane w moim kierunku. Czasami płaczę bez powodu, tak samo jest ze śmiechem. Nie znam siebie. Cały czas poznaję się na nowo.

1 289 wyświetleń