Memy, fejs, przytul, sentencje, mem, facebook, cytaty, fb, oczekiwania (620629)

Memy o tematyce: memy, fejs, przytul, sentencje, mem, facebook, cytaty, fb, oczekiwania, prezent, obrazki, cytat, lovsy, aforyzmy, te myśli, psytulanie, besty, uczucia, przytulanie, wklejka, cytaty o miłości, psytul, tablica, przytul mnie, miłość, te mysli, psytulmnie, urodziny, kolejki, leczenie, humor, polska, śmieszne obrazki, oczekiwanie, śmieszne teksty, lekarz, śmieszne, służba zdrowia, cytaty o przyjaźni, przyjaciółka,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Mężczyzna po nocnej zmianie

Wraca Zenek po szóstej rano do domu. Otwiera drzwi. Wchodzi - i na wejściu dostaje cios wałkiem od żony Zofii. Pada i leży... Zofia tak na niego patrzy... patrzy. Nagle doznaje olśnienia. Pada na kolana. Zaczyna go tulić i płakać: - Zenuś... Zenuś żyjesz? Przepraszam! Zapomniałam, że miałeś nocną zmianę!!!

1 184 wyświetleń

Wasz układ był czysto koleżeński, nic dla niego nie znaczysz

Cóż za wspaniałe uczucie. Wstajesz rano z myślą o Nim. Uśmiechasz się, kiedy przypominasz sobie jak wiele dał Ci szczęścia, jak bardzo dużo znaczył, jak ceniłaś go ponad wszystko. Ale zaraz. Chwileczkę... Coś tu jest nie tak. Ach no racja zupełnie zapomniałaś, że wasz układ był czysto koleżeński, a Ty zupełnie nic dla niego nie znaczysz.

966 wyświetleń