Nienawiść, upór, besty, uczucia, cytaty, miłość (617119)

Memy o tematyce: nienawiść, upór, besty, uczucia, cytaty, miłość, przetrwanie, memy, sentencje, obrazki, aforyzmy, te myśli, determinacja, lovsy, związek, cytat, te mysli, trwałość, cytaty o miłości, mem, śmieszne obrazki, śmieszne, słuchawki, śmieszne teksty, humor, niedopasowane, zmiany, życie, cytaty o życiu, pogorszenie, poprawa, razem, księżyc, wieczór, samotność.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nawet jeśli znikniesz, tak po prostu, z dnia na

Nawet jeśli znikniesz, tak po prostu, z dnia na dzień, z minuty na minutę, zawsze będziesz w moim sercu. Nawet, jeśli między nami pojawi się huragan słów, które wszczepią się w nasze tkanki sprawiając ból, Ty zawsze będziesz główną i przewodnią myślą w moim umyśle. Nawet jeśli nie będziesz chciał mnie znać, będziesz mówił, że to nie to, że nasz związek jest pomyłką, a ja byłam tylko błędem, nie będę miała Ci tego za złe. Pewnie pomyślisz sobie Dziwna i odejdziesz, ale wiedz, że gdyby nie Ty, wciąż ukrywałabym się w cieniu, nie miałabym odwagi pokazać światu uczuć, które tak długo w sobie tłumiłam. Mogę Cię znienawidzić tak jak Ty mnie, jednak zawsze kochać Cię będę bardziej. Paradoks za paradoksem, który sprawił, że miłość zaczęła wypiętrzać się przed moimi stopami, a ja, małymi kroczkami będę wspinać się na tą górę, która na każdym kroku, szykować nam będzie nowe niespodzianki.

1 765 wyświetleń

Miłość nie wybiera

Miłość nie wybiera, dlatego bardzo często zakochują się w sobie osoby, których pozornie nigdy nie powinno połączyć żadne uczucie.

994 wyświetleń