Humor, hojność, śmieszne teksty, para, obżarstwo, śmieszne (6078)

Memy o tematyce: humor, hojność, śmieszne teksty, para, obżarstwo, śmieszne, kwejk, mem, miłość, besty, memy, śmieszne obrazki, samochód, facet, ogłoszenie, fejs, wklejka, facebook, tablica, sprzedaż, te myśli, cytat, zakochanie, cytaty, te mysli, fb, obrazki, kocham cię, sentencje, aforyzmy, wyznanie miłosne, cytaty o miłości, lovsy, uczucia, zdrada, cytaty o życiu, życie, zazdrość, łikend, błoto, weekend, wolne, świnia,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

SPRZEDAM FACETA: Data pierwszej rejestracji

SPRZEDAM FACETA: Data pierwszej rejestracji: luty 1970r. Egzemplarz okazowy, duże gabaryty, tył lekko zgarbiony, poduszka powietrzna z przodu, ropniak, możliwość jazdy na gazie (zalecane), wrażliwy na pedały, drążek ergonomiczny położony centralnie - prawie niewidoczny, najlepiej posuwa na obwodnicach, na trasie bierze wszystko jak leci. UWAGA: porządnie stuknięty, dużo pali, problemy z wtryskiem, niemiłosiernie smrodzi z tylnej rury (Zepsuty Katalizator?), ZAPAS GUM GRATIS

2 040 wyświetleń

Mam świadomość, że nic nie trwa wiecznie, że

Mam świadomość, że nic nie trwa wiecznie, że wszystko kiedyś się skończy. Przecież nawet życie ma swój kres, to także miłość dwojga ludzi, którzy przyrzekają kochać się na zawsze, musi się skończyć. I ja naprawdę zawsze się z tym liczyłam, tylko wiesz, nigdy nie sądziłam, że nasza miłość skończy się aż tak szybko, że nie zdążę się Tobą w pełni nacieszyć.

1 024 wyświetleń