Natura, sentencje, cytaty o życiu (604077)

Memy o tematyce: natura, sentencje, cytaty o życiu, aforyzmy, życie, mem, pomoc, ludzie, charaktery, memy, obrazki, cytat, besty, oblicza, cytaty, postęp, decyzje, los, śmieszne teksty, ogarnij, śmieszne, kwejk, ogarnij się, śmieszne obrazki, humor, żarty, dowcip, orgazm, kawał, dowcipy, zdrada, żart, kawały, nierząd, agresja, granie, gry, kobieta, konsola, dupa.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Taka jest ludzka natura

Ale kiedy człowiek upada nisko, niektórzy nie mogą się oprzeć pokusie, by wdepnąć go w ziemię i przydusić butem, zamiast pomóc mu się podnieść. To podłe, ale taka w dużej mierze jest ludzka natura.

397 wyświetleń

Złota rybka - życzenie abym zawsze miał orgazm razem z żoną

Na środku jeziora złapał wędkarz złota rybkę. Ta klasycznie mówi: - Spełnię twoje trzy życzenia... - Ale ja nie mam życzeń, mam duży dom, dwa samochody, firmę, świetnie zarabiam, nic mi nie potrzeba... - No wiesz, to może chociaż jedno, żeby nie było, że nie spełniam! - No dobra... mam prośbę! Zrób tak, abym zawsze miał orgazm razem z żoną, jednocześnie! - Proszę bardzo! Rybka uderzyła ogonem o wodę i zanurzyła się w głębinie. Nim wędkarz dopłynął do brzegu, szczytował 5 razy... :P

1 310 wyświetleń