Śmieszne, kwejk, śmieszne teksty, besty (601550)

Memy o tematyce: śmieszne, kwejk, śmieszne teksty, besty, śmieszne obrazki, picie, wódka, topimy, humor, impreza, mem, flaszka, memy, smutki, sentencje, cytaty, aforyzmy, obrazki, uczucia, miłość, związek, cytat, cytaty o miłości, żar, namiętność, kobieta, ból głowy, piwo, alkohol, melnż, kreatywność, pies, pomoc, poparzenie, pieseł, tablica, galerianki, fejs, te myśli, lato, zakupy, letniezakupy, wklejka, facebook, śmierć,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Życie jest tylko przechodnim półcieniem

Życie jest tylko przechodnim półcieniem, Nędznym aktorem, który swą rolę Przez parę godzin wygrawszy na scenie W nicość przepada - powieścią idioty, Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą.

784 wyświetleń

A jeśli życie jest długie i warte przeżycia?

Życie jest krótkie ale piękne, a co jeśli tak na prawdę życie jest długie i warte przeżycia? Wtedy pamiętaj jedno, żyj swoim życiem, żyj dla ludzi wartych życia i kochaj tych wartych kochania. A jak nie wyjdzie, to zawsze jest ktoś, kto poda rękę i pomoże wstać.

1 421 wyświetleń

Czasami zastanawiam się jakby wyglądało moje

Czasami zastanawiam się jakby wyglądało moje życie, gdybym nie poznała niektórych osób, nie przeżyła pewnych chwil, gdybym nie miała, pewnych problemów i osób, które pomogłyby mi je rozwiązać... I wiecie co? Moje życie byłoby wtedy beznadziejnie nudne.

1 308 wyświetleń