Gruboskórność, cytat, mem, memy, uczucia, cytaty, emocje, miłość, sentencje, besty (595730)

Memy o tematyce: gruboskórność, cytat, mem, memy, uczucia, cytaty, emocje, miłość, sentencje, besty, cytaty o miłości, szczęście, aforyzmy, obrazki, emocjonalność, lód, oziębłość, humor, dowcip, żart, kawały, kobieta, brak uczuć, śmieszne, żarty, kawał, śmieszne obrazki, dowcipy, objęcia, lovsy, te mysli, przeznaczenie, sekret, te myśli, przyjaciel, przyjaciele, przyjaciółka, przyjaźń, przyjaciółki, cytaty o przyjaźni,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Miliony ludzi postanowiły unikać emocjonalności

Miliony ludzi postanowiły unikać emocjonalności. Stali się gruboskórni tylko po to, by się obronić, by nikt nie mógł ich zranić. Cena jednak jest bardzo wygórowana. Nikt nie może ich zranić, ale też nic nie może uczynić ich szczęśliwymi.

931 wyświetleń

Kostka lodu z dziurką

Dwóch przyjaciół wybrało się do baru na drinka. Jeden z nich zagląda do szklanki i woła do drugiego: - Stary! Pierwszy raz widzę kostkę lodu z dziurką! Drugi smętnym głosem odpowiada: - Mało widziałeś. Ja z taką żyję od 15 lat...

961 wyświetleń

Jeżeli kogoś bardzo kochamy, to...

Jeżeli kogoś bardzo kochamy, to właśnie ta osoba staje się naszym ideałem, dlatego nie warto szukać ideału, a potrafić uczynić go z osoby która się kocha i z którą się chce być na zawsze.

2 399 wyświetleń