Chwała, cytat, aforyzmy, sentencje (579800)

Memy o tematyce: chwała, cytat, aforyzmy, sentencje, obrazki, mem, memy, cytaty o miłości, cytaty, tragedia, uczucia, miłość, besty, przytul mnie, potrzeba, pomoc, psytulanie, przytul, przytulanie, śmieszne, śmieszne obrazki, demotywatory, gry, granie, mężczyzna, komputer, lovsy, te myśli, szczęście, ukraina, konflikt, solidarność, cytaty o życiu, putin, życie, rosja, wsparcie, kobieta, śmieszne teksty, humor, niezdecydowanie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jestem kobietą. Przejmuję się rzeczami, którymi nie

Jestem kobietą. Przejmuję się rzeczami, którymi nie powinnam. Nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego się śmieję a kiedy próbuję, śmieję się jeszcze bardziej. To samo mam, kiedy płaczę. Kocham mężczyzn żonatych, zajętych i mieszkających daleko. Potrafisz zachęcić mnie jednym słowem i tym samym słowem zniechęcić. Wyobrażam sobie milion rzeczy, żeby milion rzeczy zrobić w końcu inaczej. Obiecuję i nie dotrzymuję słowa. Planuję i rezygnuję ze wszystkiego, aby załamywać się nad swoją niesłownością. Zdradzam, palę, piję, przeklinam, wstaję zbyt późno, spóźniam się, zapominam o wszystkim.Nie chcesz mnie, a ja się się Tobie nie dziwię i dziwię jednocześnie. W końcu jestem kobietą.

1 391 wyświetleń

Mamo, mamo nalej mi zupy.

- Mamo, mamo nalej mi zupy. - Posłuchaj. To, że sypiam z twoim ojcem nie znaczy, że masz mówić do mnie MAMO. - To jak mam mówić? - Normalnie: Andrzej!

2 010 wyświetleń