Humor, auto, besty, śmieszne, mem, śmieszne teksty, ferrari, memy, samochód (576176)

Memy o tematyce: humor, auto, besty, śmieszne, mem, śmieszne teksty, ferrari, memy, samochód, śmieszne obrazki, sentencje, aforyzmy, cytat, ból, cierpienie, uczucia, obrazki, cytaty, cytaty o miłości, miłość, uczuci, uzależnienie, zakochanie, fałsz, poprawa, życie, rzeczywistość, pocieszanie, tatuaż, dupa, zboczone, dziewczyny, szkoła, przeżycie, szanse, wyładowania, nie lubię, pogoda, nurzam, internety, niechce, internet,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jest pan chyba najstarszym człowiekiem w Polsce

Do pewnego człowieka który miał 101 lat przyjechała telewizja. Reporter podchodzi do emeryta i mówi: - Panie Zdzisławie jest pan chyba najstarszym człowiekiem w Polsce. Czy zgodzi się pan na mały wywiadzik dotyczący pana długiego życia? - Pan chwile poczeka, zapytam ojca. - Jak to panie Zdzisławie, to pan ma jeszcze ojca? - Tak, rąbie drzewo za domem z dziadkiem.

499 wyświetleń

Umysł ludzki nie jest w stanie skorelować całej swej istoty

Największym dobrodziejstwem na tym świecie jest fakt, że umysł ludzki nie jest w stanie skorelować całej swej istoty. Żyjemy na spokojnej wyspie ignorancji pośród czarnych mórz nieskończoności i wcale nie jest powiedziane, że w swej podróży zawędrujemy daleko.

232 wyświetleń

Pomódl się do Boga,

Pomódl się do Boga, może cię usłyszy. Gdy życie umęczy, siły szukaj w ciszy. Znajdź właściwą drogę, pobiegnij ku słońcu, życie jest zbyt krótkie, pokochaj je w końcu.

850 wyświetleń