Obrazki, te myśli, wytrwałość, besty, sentencje, te mysli, cytaty o miłości (575370)

Memy o tematyce: obrazki, te myśli, wytrwałość, besty, sentencje, te mysli, cytaty o miłości, lovsy, uczucia, cytaty, memy, zrozumienie, cytat, aforyzmy, mem, zaufanie, pragnienia, miłość, humor, budzik, spanie, pobudka, śmieszne, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, niezależność, fifa, kobiety, uczucie, wyznanie miłosne, kocham cię, związek, ideał, radość, uśmiech, chwila, zmiana, życie, cytaty o życiu, związki, wzajemność,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

FIFA - niezależne kobiety

Podobno najnowsza FIFA będzie tak realistyczna, że sterowanie kobietami będzie niemożliwe, bo są niezależne i nie pozwolą żeby facet je kontrolował!

2 804 wyświetleń

Kocham cię i wiem, że miłość jest

Kocham cię i wiem, że miłość jest tylko wołaniem w próżni, a zapomnienia nie da się uniknąć, że wszyscy jesteśmy skazani i nadejdzie dzień, kiedy cały nasz wysiłek obróci się w pył, wiem, że słońce pochłonie jedyną ziemię, jaką mamy, a ja cię kocham.

832 wyświetleń

Najlepszy chłopak na świecie?

Najlepszy chłopak na świecie? Ten, który stanie z Tobą na końcu molo i poczeka z Tobą na największą fale,a później śmieje się, że jesteście cali mokrzy a wszystko po to, żeby zobaczyć uśmiech na Twojej twarzy.

574 wyświetleń

Najpiękniejsza znajomość to ta, której nikt się nie

Najpiękniejsza znajomość to ta, której nikt się nie spodziewa, która pojawia się nagle, jakby znikąd - była pełna cudownych emocji i mnóstwa uśmiechu. Najpiękniejsza znajomość to ta, która sprawiła, że zaczęłaś rozumieć, co znaczy kochać.

1 322 wyświetleń