Kawał, kawały, memy, dowcipy, śmieszne obrazki, humor, dowcip, żarty, besty (557625)

Memy o tematyce: kawał, kawały, memy, dowcipy, śmieszne obrazki, humor, dowcip, żarty, besty, śmieszne, chuck norris, śmierć, żart, mem, cytat, cytaty o życiu, obrazki, sentencje, życie, aforyzmy, szczęście, los, przeznaczenie, cytaty, zdjęcia, dziewczyny, instagram, śmieszne teksty, kwejk, cytaty o miłości, kobieta, miłość, uczucia, mężczyzna, marzenia, spełnienie, przytul mnie, kotek, demotywator, demotywatory, demot, koteł,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Byłam NIEWOLNICĄ WŁASNYCH MARZEŃ

Byłam NIEWOLNICĄ WŁASNYCH MARZEŃ. Uzależniłam się od nich, myślałam o nich, pragnęłam ich, potrzebowałam ich. Spełniłam je. Zniknęły. TERAZ JESTEM PUSTA.

215 wyświetleń

Naucz się słuchać

To dlatego, że nie patrzysz uważnie. Nie ma dwóch identycznych chwil, świat nieustannie płynie, przemienia się, zmienia kształt, ale ty jesteś za bardzo rozkojarzona, żeby zdać sobie z tego sprawę. Odgłos wiatru jest jak śpiew, to powolny, to znów gwałtowny. Daleki grzmot. Metaliczne kroki owadów na ziemi. Odłamki czarnego kryształu toczące się w oddali. Naucz się słuchać.

180 wyświetleń

Czy cały czas mówiłaś nie, tak jak ci kazałam?

- Aniu, czy temu chłopcu, z którym dziś byłaś na randce, cały czas mówiłaś nie, tak jak ci kazałam? - Tak, mamusiu! - A co on ci proponował? - Na przykład pytał: Czy nie przeszkadza ci, że cię tu dotknę? Czy nie przeszkadza ci, że tu włożę paluszek?

758 wyświetleń