Nauczycielka, humor, śmieszne teksty, śmieszne, śmieszne obrazki, besty (553671)

Memy o tematyce: nauczycielka, humor, śmieszne teksty, śmieszne, śmieszne obrazki, besty, szkoła, mem, memy, uczucia, miłość, sentencje, spokój, cytaty, ramiona, wyznanie miłosne, cytat, aforyzmy, objęcia, bezpieczeństwo, cytaty o miłości, obrazki, przyjaźń, fałsz, obłuda, przyjaciel, przyjaciółki, przyjaciele, przyjaciółka, cytaty o przyjaźni, kociak, fajne, weekend, kotek, koteł, zmęczenie, kot, zmęcz, kwejk, uśmiech, razem,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Z kim tak naprawdę się przyjaźniłam

Czasami zadaję sobie pytanie, z kim tak naprawdę się przyjaźniłam, czy te osoby naprawdę przejęłyby się gdyby coś mi się stało.. Doszłam do wniosku że nie, że MOI PRZYJACIELE, Byli tylko po to żeby być..

189 wyświetleń

Miłość - kłótnie i godzenie, żal i uśmiech

Prawdziwa miłość, to nie związek idealny, bo taki nie istnieje, ale pełen kłótni i godzenia, żalu i uśmiechów. I mimo, że czasem ma się dość, nie poddajesz się, bo wiesz, że z Tą osobą jesteś szczęśliwszy niż z kimkolwiek innym.

16 576 wyświetleń

Trwaj w nadziei, wykorzystaj przeciwności

To, że słońce chowa się za chmurami nie oznacza, że go nie ma. Nawet jeśli teraz nie widzisz sensu tego, co się dzieje, trwaj w nadziei, że przyniesie owoc obfity. Wykorzystaj przeciwności, które Cię spotykają by się wzmocnić.

690 wyświetleń