Ludzie, cytaty, obrazki, mem, cytat (551822)

Memy o tematyce: ludzie, cytaty, obrazki, mem, cytat, charakter, aforyzmy, cytaty o życiu, życie, zmiana, memy, besty, osobowość, sentencje, wnerw, gif, śmieszne obrazki, rozładowanie, wkurw, sprzątanie, demot, mord, humor, demotywatory, śmieszne, demotywator, terror, śmieszne teksty, marzenia, spełnienie, długopis, wkłady, grzejniki, zimno, ciepełko, zaufanie, zapałka, egzaminy, zmiany, szkoła, nauka, matury, cytaty o.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Byłam NIEWOLNICĄ WŁASNYCH MARZEŃ

Byłam NIEWOLNICĄ WŁASNYCH MARZEŃ. Uzależniłam się od nich, myślałam o nich, pragnęłam ich, potrzebowałam ich. Spełniłam je. Zniknęły. TERAZ JESTEM PUSTA.

259 wyświetleń

Dziesięć ostrzeżeń dla faceta

Dziesięć ostrzeżeń dla faceta: 1. Nie będziesz mi dyktował co mam robić. 2. Nie będziesz gadał głupot, kiedy ma okres, bo bardzo mnie to wtedy wkur*ia. 3. Gówno mnie obchodzi, że nie chcesz, żebym paliła. 4. Będę się ubierała jak będę chciała. 5. Tak, czasem się upiję i narobię Tobie wstydu. 6. Nie gada o naszej trójce dzieci, bo ja na razie nie mam ochoty rozciągać macicy. 7. Nie próbuj mi zabraniać spotykać się z przyjaciółkami. 8. Nie zmienię dla Ciebie mojego gustu muzycznego. 9. Kocham Johnnyego Deppa i nie zmienisz tego. 10. Jeśli coś Ci nie pasuje to pożegnaj się z seksem.

5 451 wyświetleń