Mem, aforyzmy, szczęście, demotywatory (54508)

Memy o tematyce: mem, aforyzmy, szczęście, demotywatory, demotywator, życie, obrazki, mnożenie, cytaty o życiu, besty, sentencje, cytat, nutella, cytaty, memy, demot, dzielenie, wkurw, śmieszne, rozładowanie, wnerw, śmieszne obrazki, dół, kwejk, humor, frustracja, śmieszne teksty, depresja, łikend, gif, weekend, picie, wódka, impreza, melanż, te mysli, te myśli, cytaty o miłości, lovsy, palenie, uczucia, zdrowie, rozstania,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Proszę księdza bo ja w czasie wojny ukrywałem żyda w piwnicy

Dziadek przychodzi do spowiedzi i mówi: - proszę księdza bo ja w czasie wojny ukrywałem żyda w piwnicy - to nie jest zły uczynek - no ale proszę księdza on mi płacił 100 złotych dziennie - to nic ryzykowałeś życie Dziadek odchodzi ale po chwili wraca i mówi: - to może powinienem mu powiedzieć, że wojna się już skończyła?

993 wyświetleń

Zaryzykujesz? RYZYK - FIZYK

Zaryzykujesz? RYZYK - FIZYK W zależności od ilości lajków przyjdę do szkoły: 500 lajków - cały/a na różowo, 1 000 lajków - na boso, 5 000 lajków - w majtkach na głowie, 10 000 lajków - w samych majtkach, >10 000 lajków - tak jak ustalicie większością komentarzy

3 265 wyświetleń

Proste pytania - odpowiedz

1. Który student jest śpiący? 2. Wskaż bliźnaików 3. Wskaż bliźniaczki 4. Ile dziewczyn jest na zdjęciu? 5. Który z nich jet nauczycielem?

4 249 wyświetleń

Kobieta przy swoim partnerze powinna czuć, że

Kobieta przy swoim partnerze powinna czuć, że jest wyjątkowa, piękna, musi być nieustannie zapewniana o jego uczuciu. Czasami wystarczy ją przytulić, by poczuła się kochana, by wiedziała, że ma obok siebie prawdziwego faceta.

1 905 wyświetleń