Humor, śmieszne teksty, mem, kolejka górska, śmieszne, śmieszne obrazki, besty (544649)

Memy o tematyce: humor, śmieszne teksty, mem, kolejka górska, śmieszne, śmieszne obrazki, besty, memy, lovsy, cytaty o przyjaźni, miłość, przyjaciółka, przyjaźń, cytat, sentencje, aforyzmy, te mysli, cytaty, przyjaciel, obrazki, przyjaciółki, przyjaciele, te myśli, melanż, picie, weekend, wolne, zapomnienie, cytaty o życiu, wspomnienia, życie, strata, czas, materializm, cytaty o miłości, uczucia, syn, kwejk, zainteresowanie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nie wrócą już tamte chwile. Zgubiłem to o czym śniłem.

Milczący mur, cztery ściany. Okropny ból tak z dnia na dzień. Zostały dziś zwiędłe kwiaty. Zapomnieć chcę tylko o tym. Nie wrócą już tamte chwile. Zgubiłem to o czym śniłem. Straciłem to o co walczyłem. Zapomnieć chcę choć na chwilę.

595 wyświetleń

Niewielu jest ludzi, którzy się interesują tym, co kto inny myśli

Niewielu jest ludzi, którzy się interesują tym, co kto inny myśli albo co ma do powiedzenia. W najlepszym razie słuchają cię, żebyś ty potem musiał ich wysłuchać. I wszyscy nawzajem wciskają sobie tony kitu. Czasami trafi się ktoś, kto wygląda, jakby słuchał, ale w końcu się wydaje, że tylko czai się na jedno twoje słowo, takie, od którego będzie mógł się odbić z własną opowieścią.

512 wyświetleń