Besty, sentencje, przyjaciółka, cytat (5382)

Memy o tematyce: besty, sentencje, przyjaciółka, cytat, mem, cytaty, lovsy, przyjaciółki, przyjaciele, cytaty o przyjaźni, fejs, aforyzmy, facebook, przyjaciel, tablica, te myśli, memy, przyjaźń, te mysli, wklejka, obrazki, teściowa, śmieszne, śmieszne obrazki, dowcipy, zdrada, żarty, kawały, dowcip, humor, kawał, żart, przyłapani, miś, miłość, znaczenie, jedyna, cytaty o miłości, uczucia, kochana, najważniejsza, test, fb,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Zdrada - przyłapani przez teściową

Słuchaj stary, wczoraj, gdy akurat nie było mojej ślubnej, bzykam sobie elegancko lalę, którą poderwałem na ulicy i nagle wchodzi moja teściowa! -I co? I co? -Bardzo pozytywnie mnie kobita zaskoczyła. Bardzo pozytywnie. -Co zrobiła? No co? -A, no kulturalnie wzięła i zeszła. -Na dwór? -Nie, na zawał.

964 wyświetleń

Czekam na komentarz jeśli łączy nas przyjaźń

Fajnie mieć 30, 60, 120, 240, 380, 740, 1480 przyjaciół na Facebooku ale jak naprawdę potrzebujesz ich ilu będzie? Jeśli mogę na cb naprawdę liczyć to wpisz w komentarzu: TAK i skopiuj to na swoją tablicę zobaczysz ilu masz prawdziwych przyjaciół, a ilu cię ignoruje.

825 wyświetleń

Bo jest ktoś taki kogo pocałunek...

Bo jest ktoś taki kogo pocałunek zmieni wszystko. Ramiona są najlepszym pasem bezpieczeństwa. Dotyk jest niezapomniany. Słowa są jak melodia. Kogo obecność jest wystarczająca, wyznania najcudowniejsze. Uśmiech jest najcenniejszy.

1 218 wyświetleń

Każdego dnia zastanawiam się, czy Ty jeszcze o mnie

Każdego dnia zastanawiam się, czy Ty jeszcze o mnie pamiętasz? Czy wspominasz tak samo, jak ja te chwile, w których byliśmy tak cholernie szczęśliwi? Czy czasami żałujesz, że to wszystko tak marnie się skończyło? Czy zdarzają się dni, w których jednak za mną tęsknisz? Czy myślisz o mnie wieczorem, zanim zaśniesz? Czy masz czasem tak, że chciałbyś do mnie zadzwonić, ale nie masz pojęcia co powiedzieć? Czy jeszcze w jakimś stopniu się dla Ciebie liczę? Czy czasem, w chwili słabości, chciałbyś wrócić, ale boisz się mojej reakcji? Powiedz mi, czy nie radzisz sobie, tak samo jak ja?

987 wyświetleń

Prezerwatywa vs. tampon

Prezerwatywa: Każdego miesiąca wstrzymujesz mój biznes na tydzień!!! Tampon: Oh, tak... Za to jak ty popełniasz błąd, to jestem bezrobotna przez 8 miesięcy

6 084 wyświetleń

Rób to, czego pragniesz. Myśl pozytywnie...

Rób to, czego pragniesz. Myśl pozytywnie. Stawiaj przed sobą nowe wyzwania. Miej cel, do którego dążysz. Ciesz się tym, co robisz. Staraj się zmieniać świat na lepsze. Stój na własnych nogach. Bądź lojalny wobec innych. Żyj pełnią życia.

2 090 wyświetleń

Nudzi Ci się? Odpowiedz na 20 prostych pytań.

Nudzi Ci się? Odpowiedz na 20 prostych pytań. 1. Jesteś w związku? 2. Palisz? 3. Ostatnia piosenka, którą słuchałeś/aś 4. Ile masz kolczyków i tatuaży? 5. Usta czy oczy? 6. Przytulanie czy całowanie? 7. Całowałeś/aś się z kimś obcym? 8. Złamał Ci ktoś kiedyś serce? 9. Zostałeś/aś zatrzymany kiedyś przez policję i odwieziony/a na komendę? 10. Jest jakaś osoba, którą chciałbyś/łabyś mieć teraz przy sobie? 11. Myślisz, że aktualnie się komuś podobasz? 12. Zdradził Cię ktoś kiedyś? 13. Piwo, wódka czy wino? 14. Czy ten rok przyniósł Ci nowe znajomości? 15. Czułeś/aś kiedyś coś do dwóch osób równocześnie? 16. Wymiotowałeś/aś kiedyś po alkoholu? 17. Płakałaś/eś kiedyś przez chłopaka/dziewczynę 18. Czego nie darowałbyś/łabyś partnerowi w związku? 19. Częściej Ty zakańczasz związki, czy Twój partner/ka? 20. Kochasz kogoś aktualnie?

7 782 wyświetleń