Śmieszne obrazki, śmieszne teksty, sylwester, piwo, besty (533292)

Memy o tematyce: śmieszne obrazki, śmieszne teksty, sylwester, piwo, besty, przygotowania, impreza, humor, napoje, wódka, demotywatory, melanż, demot, demotywator, memy, mem, picie, śmieszne, cytat, sentencje, życie, aforyzmy, nie ogarniam, obrazki, kobiety, cytaty, cytaty o życiu, nieprzewidywalność, przegrana, walka, rezygnacja, zwycięstwo, problemy, połówka, rozmowa kwalifikacyjna, dowcipy, rozmowa rekrutacyjna, rozmowa o.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Ludzie w większości przypadków poddają się

Ludzie w większości przypadków poddają się wówczas, gdy są już na progu zwycięstwa. Rezygnują tuż przed metą. W ostatniej minucie gry, na metr przed linią, za którą jest zwycięstwo.

667 wyświetleń

Czy jest praca dla absolwenta

Przychodzi absolwent wyższej uczelni do biura pośrednictwa pracy i pyta: - Czy jest praca dla absolwenta? - Oczywiście, że tak! Pensja 5000 zł, komórka i samochód służbowy. - Pani żartuje?! - Sam pan zaczął...

916 wyświetleń

Ono wcale się z tobą nie liczy. Życie będzie się toczyło dalej

Jedną z najdziwniejszych rzeczy w życiu jest to, że będzie ono parło do przodu, ślepe i nieświadome, nawet gdy nasz prywatny świat, nasza mała wykrojona przestrzeń, jest niszczona przez kataklizmy, a nawet się rozpada. Jednego dnia masz rodziców, następnego jesteś sierotą. Dzisiaj znasz swoje miejsce i wiesz, dokąd zmierzasz, jutro błąkasz się po pustkowiu. A słońce nadal wschodzi, chmury płyną na niebie, ludzie chodzą na zakupy, woda szumi w rurach, żaluzje w oknach wędrują w górę i w dół. To właśnie wtedy uświadamiasz sobie, że w tym wszystkim, w życiu, w tym nieubłaganym mechanizmie istnienia, nie chodzi wcale o ciebie. Ono wcale się z tobą nie liczy. Życie będzie się toczyło dalej, nawet kiedy przejdziesz na drugą stronę. Nawet po twojej śmierci.

412 wyświetleń