Powody, obrazki, memy, aforyzmy, besty, mem, sentencje, cytaty, ludzie, zmiany (521484)

Memy o tematyce: powody, obrazki, memy, aforyzmy, besty, mem, sentencje, cytaty, ludzie, zmiany, życie, cytaty o życiu, cytat, żart, pedał, śmieszne, tir, śmieszne obrazki, dowcip, zakonnica, żarty, bzykanie, kawał, kawały, dowcipy, humor, kierowca, badanie moczu, mocz, próbka moczu, śmieszne teksty, wakacje, komnetarze, kolor, demotywator, włosy, styl, fryzura, facebook, moda, fejs, demotywatory, demot, śmierć, miłość,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jedzie TIR ulicą, nagle zatrzymuje się...

Jedzie TIR ulicą, nagle zatrzymuje się i bierze autostopowiczkę, zakonnicę. Jadą w ciszy i nagle zakonnica zagaduje: - Wy to macie fajnie bierzecie panienkę, skręt w las i bzykanie. Kierowca nic, a zakonnica ponownie: - Wy to macie fajnie bierzecie panienkę, skręt w las i bzykanie. Kierowca w końcu wykumał o co chodzi i skręcił w las. Wysiedli z samochodu zakonnica sie wypięła: - Tylko w d...ę proszę, bo co niedzielę proboszcz chodzi i błony sprawdza. Kierowca posłuchał i tak też uczynił. Wsiedli do TIRa i jadą dalej. Nagle zakonnica odzywa się: - Wy to macie fajnie bierzecie panienkę, skręt w las i bzykanie, a my pedały musimy kombinować.

5 621 wyświetleń

Zniknięcie teściowej

Kowalski spotyka wściekłego Nowaka: - Nowak, coś ty dzisiaj taki wkurrwiony? - A wiesz, pożyczyłem miesiąc temu teściowej 500 zł i od tego czasu jej nie widziałem... - No, nie gadaj, że Ci się nie opłacało!

775 wyświetleń