Aforyzmy, mem, obrazki, besty, życie, cytaty o życiu, sentencje, cytat (518457)

Memy o tematyce: aforyzmy, mem, obrazki, besty, życie, cytaty o życiu, sentencje, cytat, memy, cytaty, śmierć, obgadywanie, humor, śmieszne teksty, rodzice, śmieszne obrazki, podsłuchiwanie, śmieszne, spotkanie, małżeństwo, przyjaciele, chemia, wady, kwejk, spongebob, patryk, matma, ideał, sonda, ankieta, gapieniesię, zagadywanie, słodycz, gorycz, prawda, boże narodzenie, oczekiwanie, choinka, wolne, święta, pragnienia,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Po prostu najlepsi przyjaciele

Jesteśmy jak Spongebob i Patryk Znamy się od dziecka. Gdy się długi nie widzimy, wpadamy w panikę. Czasem wystarczy spotkanie aby poprawił nam się humor. Lubimy jeść to samo. Śmiejemy się z rzeczy, których inni nie pojmują. Często u siebie nocujemy. Zdarza nam się coś przeskrobać. Ale zawsze uchodzi to nam na sucho. Akceptujemy swoje wady. Nie rozumiemy matmy, ani chemii. Lubimy spędzać czas latem, jak i zimą. Inni patrzą czasem na nas jak na wariatów. Bo zachowujemy się czasem jak małżeństwo. Ale jesteśmy po prostu najlepszymi przyjaciółmi.

3 580 wyświetleń

Jeśli kosmici odwiedzą nas kiedykolwiek

Jeśli kosmici odwiedzą nas kiedykolwiek, myślę, że skutki mogą być podobne, jak w przypadku odkrycia Ameryki przez Krzysztofa Kolumba. Jak wiadomo, wydarzenie to okazało się niezbyt pomyślne dla rdzennych mieszkańców tego kontynentu.

261 wyświetleń

Kochasz mnie?

Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać. Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna świecić. Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać. Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz. William Shakespeare

4 580 wyświetleń