Dusza, sentencje, mem, życie, uroda, wnętrzem, cytat (516879)

Memy o tematyce: dusza, sentencje, mem, życie, uroda, wnętrzem, cytat, obrazki, besty, aforyzmy, cytaty, cytaty o życiu, memy, piękno, twarz, miłość, cytaty o miłości, serce, spojrzenia, uczucia, rozczarowanie, nadzieja, przywiązanie, gniew, mściwość, pogarda, messages, humor, news, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, śmieszne, milczenie, rozmowa, słowa, przyjaźń, ignorancja, niepewność, lovsy, te mysli, wzajemność, te myśli,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Pogarda, mściwość, gniew

Skąd pochodzi ten bezrozumny gniew, wzbierający na widok cudzego szczęścia i zadowolenia, ta rosnąca pogarda dla ludzi i pragnienie zadania im bólu?

862 wyświetleń

Przyjaźń, miłość - nie ignoruj

Jeżeli budujesz jakiekolwiek relacje z ludźmi, czy to przyjaźń, miłość, czy cokolwiek innego, nie ignoruj. Rozmowa nawet najtrudniejsza jest lepsza niż cisza, która nie wiadomo co znaczy. Czasami nie ważne jak cierpliwy potrafisz być, jeśli nie wiesz co się dzieje, to czujesz się niepewnie. Czasami brak słów jest gorszy niż najgorsze słowo.

1 684 wyświetleń

Chciałabym noc spędzić pijąc wódkę i uprawiając seks

- Puk Puk! - Kto tam? - Pan otworzy! Jestem Pana nową sąsiadką z naprzeciwka. - Dobry wieczór! - Panie sąsiedzie chciałabym dzisiejszą noc spędzić pijąc wódkę i uprawiając nieskrępowany seks. Czy jest Pan może wolny? - Kh... kheee... eee.... no... eeee no wolny jestem. Całą noc jestem wolny! - To dobrze. Posiedzi Pan z moim pieskiem? On tak nie lubi sam być w domu.

1 186 wyświetleń