Samotność, cytaty, życie, aforyzmy (515417)

Memy o tematyce: samotność, cytaty, życie, aforyzmy, besty, cytaty o życiu, sentencje, obrazki, memy, rozczarowania, cytat, mem, przeznaczenie, problemy, kłopoty, los, cycki, śmieszne teksty, japonia, kobiety, śmieszne obrazki, rzeczywistość, humor, śmieszne, anime, potwór, kot, kwejk, bestia, poezja, wiersz, zawiść, kotek, odpoczywanie, leżenie, weekend obrazki na facebooka, weekend, memy weekendowe, kociak, koteł,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Każdy samotnik, choćby się zaklinał, że tak nie jest

Każdy samotnik, choćby się zaklinał, że tak nie jest, pozostanie samotny nie dlatego, że lubi, ale dlatego, że próbował stać się częścią świata, ale nie mógł, bo doznawał ciągłych rozczarowań ze strony ludzi.

291 wyświetleń

Bestio nienażarta, babo uparta...

Bestio nienażarta, babo uparta, cholerny łakomczuchu o zwisającym brzuchu, potworze zębaty, łajdaku włochaty, nie dam Ci mojej kolacji zejdź z tej jebanej spacji

1 897 wyświetleń

Na kamieniu siedzi glizda, mówi że ją boli...

Gdzieś w Wenecji na Gondoli jedna para się... ...kołysze i zakłóca nocą ciszę. Na kamieniu siedzi glizda mówi że ją boli... ...głowa bo to strefa atomowa. Przez la idą sobie zbóje wiszą im do kolan... ...miecze bo to było średniowiecze. Przed bocianem leci mucha bocian zraz ją wy... ...przedzi bo ją trzy godziny śledzi. Leci bocian borem lasem wymachuje swym... ...ogonem przywołując swoją żonę.

27 572 wyświetleń

Codziennie spotykam ludzi, niby znajomych...

Codziennie spotykam ludzi, niby znajomych a obcych, wymieniamy parę zdań i każdy z nas idzie w swoją stronę. Mam wrażenie, że nasze kontakty są niczym gra na scenie. Słowa nie płyną z głębi serca, a kurtyna przecież za chwilę i tak spadnie. Na tej scenie czuję się chyba jeszcze bardziej samotna niż zamknięta sama w pokoju, wsłuchując się w ciszę czy niedotyczące mnie rozmowy dobiegające zza okna.

1 728 wyświetleń