Besty, aforyzmy, cytat, uczucia, marzenia, obrazki, pragnienia, miłość (513669)

Memy o tematyce: besty, aforyzmy, cytat, uczucia, marzenia, obrazki, pragnienia, miłość, cytaty o miłości, cytaty, memy, mem, sentencje, wyznanie miłosne, życie, cytaty o życiu, lovsy, czas, te myśli, te mysli, przemijanie, janusz, śmieszne obrazki, śmieszne, humor, śmieszne teksty, nosacz, wędkowanie, ryby, pływanie, zapomnienie, pływalnia, chłopaki, ciastka, kwjek, ciacha, basen, błogosławieństwo, dubeltówka, smak,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Chcę z Tobą przeżywać cztery pory roku. Chcę z Tobą

Chcę z Tobą przeżywać cztery pory roku. Chcę z Tobą uciekać przed wiosenną burzą. Chcę z Tobą chodzić na spacery. Chcę z Tobą rozwiązywać problemy. Chcę z Tobą oglądać świat. Chcę z Tobą oddychać. Chcę z Tobą dzielić każdy dzień. Chcę z Tobą cieszyć się z każdego dnia. Chcę tego wszystkiego, ale tylko z Tobą. Rozumiesz?

942 wyświetleń

Grypsujesz?

Siedzi w więzieniu haker komputerowy. Podchodzi do niego inny więzień i mówi: - Ty stary, grypsujesz? - Ja, w życiu żadnej gry nie zepsułem!

684 wyświetleń

Nie da się tak po prostu uciec i zapomnieć

Chodzi o to, że wydaje ci się, że możesz znaleźć się w nowym miejscu, nie zabierając niczego ze sobą. Przecież tak sobie wyobrażasz nowy początek. Każdy tak sobie wyobraża. Ale nie można zacząć od początku. Każdy zrobiony krok jest zrobiony na zawsze. Nie można się niczego pozbyć. Niczego.

559 wyświetleń