Śmieszne, kawał, tata, dowcipy, besty, humor, żart (510684)

Memy o tematyce: śmieszne, kawał, tata, dowcipy, besty, humor, żart, syn, kawały, memy, śmieszne obrazki, jagody, mem, żarty, dowcip, cytaty, płacz, cytaty o życiu, zaufanie, sentencje, cytat, obrazki, aforyzmy, życie, alkohol, impreza, andrzejki, śmieszne teksty, melanż, miłość, przyjaźń, powroty, rozstania, ucieczka, halloween, potrzeby, pragnienia, wygląd, szpilki, moda, styl, ubrania, buty, wklej, wytnij, łysina, fryzura,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

To są czarne jagody, synu

Idzie ojciec z synem przez las. Syn się pyta: - Tato co to jest? - To są czarne jagody, synu. - Ale dlaczego one są czerwone? - Bo są jeszcze zielone.

521 wyświetleń

Tak chyba wyglądają wszystkie pożegnania

Tak chyba wyglądają wszystkie pożegnania, przypominają skok w przepaść. Najtrudniej podjąć decyzję, że się to zrobi. Kiedy już się leci, nie można zrobić nic innego, jak tylko się temu poddać.

385 wyświetleń

Osrany, ale spokojny

Żona dzwoni do męża do pracy: Kochanie rano przez pomyłkę zamiast tabletek na rozwolnienie dałam ci na uspokojenie. Wszystko w porządku u ciebie? Jak się czujesz? -Osrany, ale spokojny.

1 182 wyświetleń

Prawdziwy związek

Prawdziwy związek zaczyna się po pierwszej poważnej kłótni. Do tego czasu to miesiąc miodowy. Człowiek nie ma pojęcia, czy coś jest mocne, dopóki tego nie przetestuje.

289 wyświetleń