Nosacz, małolat, mem, alkohol, janusz, memy, śmieszne obrazki, papierosy, polak (504024)

Memy o tematyce: nosacz, małolat, mem, alkohol, janusz, memy, śmieszne obrazki, papierosy, polak, nieletni, śmieszne, śmieszne teksty, besty, humor, lenistwo, fajne, obietnice, kwejk, waga, kobiety, aforyzmy, przemijanie, cytaty, kulty, zwalnianie, paradoks, sentencje, cytaty o życiu, przyśpieszanie, cytat, czas, życie, obrazki, kobieta, pewność, te myśli, piękno, samotność, lovsy, uczucia, cytaty o miłości, marzenia, miłość,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Więc do dzieła, mała...

Pamiętaj, jesteś kobietą! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna nie dasz sobą pomiatać jakiemuś chujowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna by On później żałował co stracił. Więc do dzieła, mała.

2 269 wyświetleń

I co mam Ci napisać? Że tak bardzo tęsknie?

I co mam Ci napisać? Że tak bardzo tęsknie? Że analizuję wszystkie wspólne chwile? Że tak bardzo mi brakuje czasów, kiedy udawałam obrażoną, a Ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś, aż mi przejdzie? Że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania? Że żałuję tego, co się stało! ...I że Cię kocham ?

3 574 wyświetleń