Dziewczyny, kasa, kobiety, śmieszne obrazki, śmieszne (498073)

Memy o tematyce: dziewczyny, kasa, kobiety, śmieszne obrazki, śmieszne, śmieszne teksty, mem, memy, humor, besty, charakter, cytaty o życiu, życie, sentencje, aforyzmy, obrazki, cytaty, cytat, te myśli, prawda, szczerość, nielubiana, rozczarowanie, rozczarowanie cytaty, cytaty o rozczarowaniu, wyznanie miłosne, zakochanie, cytaty o miłości, marzenia, miłość, uczucia, uczucie, te mysli, związki, zapomnienie, rozstania,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Przyroda podziela podziela mój smutek

Miałam wrażenie, że przyroda podziela podziela mój smutek. Czymże w końcu jest życie jak nie wiecznym sztormem, który zgarnia wszystko, co nam na chwilę dane, i zostawia na brzegu tylko nagie i poszarpane szczątki?

338 wyświetleń

Komiks - wagary kartkówka

- Chłopaki jest akcja!! - Jaka? - Zwijamy się z lekcji, idziecie? - szybko!!! - kto się nie zwija ciota - Ja nie uciekam - coo??!! - To gnij w szkole kujonie! - Masakra! NA LEKCJI - Gdzie są wszyscy? - Uciekli proszę pani - No trudno, kartkówka i tak będzie. - Ale zostałam tylko ja. Nie opłaca się robić kartkówki dla jednej osoby! - Trzeba było uciec z kolegami. Tak kończą frajerzy.

4 053 wyświetleń