Cierpienie, cytaty o miłości, memy, strach, besty, cytat, zaufanie (49739)

Memy o tematyce: cierpienie, cytaty o miłości, memy, strach, besty, cytat, zaufanie, uczucia, płacz, słabość, obrazki, cytaty, ryzyko, miłość, aforyzmy, sentencje, mem, kawał, śmieszne, bigamista, żona, śmieszne obrazki, dowcip, mąż, kawały, dowcipy, humor, żart, żarty, mama, jasio, jaś, ręka, noga, pociąg, jasiu, marzenia, spełnienie, cytaty o życiu, te myśli, życie, kwejk, rzeczywistość, oczekiwania, śmieszne teksty, wpadka,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

To wszystko przez Ciebie

To nie tak że nic w moim życiu się nie zmieniło dzięki tobie. Przez ciebie nie płacze bo przecież w twoich oczach to przejaw słabości, nauczyłam się nie ryzykować by nie cierpieć, nauczyłam się ufać tylko sobie i to też nie pewne. Przez ciebie po prostu boję się życia..

478 wyświetleń

Przy tobie czuję się jak bigamista

Mąż do żony: - Wiesz Zocha, przy tobie czuję się jak bigamista. - No co ty. Przecież bigamia jest wtedy gdy ma się o jedną żonę za dużo. - No właśnie...

658 wyświetleń

Co by się stało jak by mamie tak urwało rękę?

Jasio pyta się taty: - Co by się stało jak by mamie tak urwało rękę? - Jasiu nie mów tak, kto by nam gotował obiad. - A jakby mamie tak urwało nogę? - Jasiu nie mów tak mamusia by nie mogła chodzić do pracy. - A co by się stało jakby przejechał mamę pociąg? Tata głaszcząc synka odpowiada: - Ty mój marzycielu.

447 wyświetleń