Śmieszne, demotywatory, alkohol (495166)

Memy o tematyce: śmieszne, demotywatory, alkohol, namiętność, śmieszne teksty, memy, bzykanko, kopulacja, przedawkowanie, demotywator, humor, papierosy, demot, stosunkowanie, mem, bzykanie, besty, śmieszne obrazki, gniew, mściwość, cytat, aforyzmy, sentencje, cytaty, pogarda, życie, cytaty o życiu, obrazki, ludzie, trwałość, wspomnienia, grill, kwejk, sezon, dołek, załamanie, załamka, dół, figura, talia, buty, tycie, nogi,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Pogarda, mściwość, gniew

Skąd pochodzi ten bezrozumny gniew, wzbierający na widok cudzego szczęścia i zadowolenia, ta rosnąca pogarda dla ludzi i pragnienie zadania im bólu?

857 wyświetleń

Po czym rozpoznają księdza

Pastor, ksiądz i rabin poszli nad jezioro, a że dzień upalny, ludzi nie ma, kąpielówek nie zabrali, to zrzucili ubrania i pływają na waleta. Nagle słychać śpiew, śmiechy, nad jeziorko wchodzi grupa kobiet. Ksiądz i pastor zasłonili krocze, a rabin zasłonił twarz. -Co ty robisz, ludzie patrzą! Pytają ksiądz i pastor. Rabin odpowiada: -Nie wiem, jak was, ale mnie wierni rozpoznają po twarzy.

746 wyświetleń

Pamiętam, że gdy byłam mała nie było XBoxów

Pamiętam, że gdy byłam mała nie było XBoxów, IPhonów ani WiFi. Miałam rower, a zimą łyżwy. Z przyjaciółmi bawiłam się na dworze, a nie online. Mama na obiad wołała mnie przez okno, a nie przez komórkę. Pamiętam, że kiedy przychodziłam z dworu z podartymi kolanami w spodniach, kiedy wspinałam się wysoko po drzewach i jakimś trafem przeżyłam - mogłam powiedzieć - Lubię to!

785 wyświetleń

Wiesz kiedy zwykłą znajomość z człowiekiem...

Wiesz kiedy zwykłą znajomość z człowiekiem można nazwać przyjaźnią? Gdy po tysiącu kłótniach miliardzie przykrych słów tysiącu rozstaniach tysiącu cichych dni kilkunastu miesiącach nie widzenia się Ty wciąż masz ochotę opowiedzieć wszystko dzwoniąc o 3 rano do tej właśnie osoby - Twojego przyjaciela.

2 320 wyświetleń