Memy, śmieszne teksty, wiadomość, butelka, śmieszne obrazki (494744)

Memy o tematyce: memy, śmieszne teksty, wiadomość, butelka, śmieszne obrazki, śmieszne, humor, besty, mem, kobieta, alkohol, cierpienie, obrazki, miłość, sentencje, cytaty, ból, uczucia, cytat, cytaty o miłości, aforyzmy, rozstanie, motywacja, życie, okaleczanie, samobójstwo, cytaty o życiu, próby samobójcze, depresja, walka, śnieg, śmigus dyngus, lany poniedziałek, śnieżki, szacunek, zrozumienie, olewańsko, olewanie, kwejk,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Przecież byłeś obok

Przecież kurrwa byłeś obok, byłeś tu jeszcze kilka dni wcześniej i mówiłeś tak pięknie mówiłeś że nie chcesz mnie skrzywdzić.

627 wyświetleń

Nie rób sobie krzywdy

Nie rób sobie krzywdy przez rzeczy na które nie masz wpływu. Bo depresja jak tyfus niszczy społeczeństwo. I niektórzy poddają się tej dziwce zbyt często....

691 wyświetleń

Na lekcji Jasio podnosi rękę do góry

Na lekcji Jasio podnosi rękę do góry. Pani pyta: - Jasiu, co chcesz powiedzieć? - Bo proszę Pani... ten chłopak, co siedzi obok w ławce zjebaał się i strasznie śmierdzi. Pani załamała ręce i mówi: - Jasiu, tak brzydko się nie mówi. Można powiedzieć, że kolega puścił bąka. Zapamiętaj to sobie. - Dobrze... Po kilku minutach Jasio podnosi rękę. - Jasiu, co znowu chciałeś? - Proszę pani, ten kolega co przedtem puścił bąka, znowu się zjebaał.

562 wyświetleń