Cytat, związek, uczucie, sentencje, obrazki (492728)

Memy o tematyce: cytat, związek, uczucie, sentencje, obrazki, memy, cytaty o miłości, aforyzmy, uczucia, mem, miłość, besty, cytaty, śmieszne obrazki, śmieszne, humor, śmieszne teksty, kostium, halloween, żarty, kawał, wrzask, dzieci, żart, harmider, dowcip, dowcipy, kawały, czas, cytaty o życiu, uświadomienie, życie, człowiek, zmiany, po rozstaniu, milczenie, praca, kariera, biedak, bieda, oczekiwania, rzeczywistość, kwejk,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nieznośne dzieci

Przychodzi turysta do bacy i pyta: - Baco, macie jakiś pokój do wynajęcia? - Mom. - Za ile? - Dwiście. - Baco! To bardzo drogo! - Panocku ale tu jest piknie. - No dobra baco, ale musi tu być spokój i żadnych dzieci. - Tu nimo żadnych dzieci. Turysta idzie spać. Rano o godz. 5 - rumor, wrzask, z poddasza wypada czereda dzieci. Wrzeszczą, wywracają meble itp. Turysta zwleka się z wyra i zaspanym głosem mówi do bacy: - Baco, baco, tu nie miało być żadnych dzieci! - Dzieci? To są skurrwysyny nie dzieci!

941 wyświetleń

Dlaczego, lecisz na pustą blondynkę, której..

Chłopcy mówią, że kolor włosów dziewczyny nie ma dla nich znaczenia. Tak samo rozmiar Jej stanika. Że dla nich liczy się Jej wnętrze. To wytłumacz mi, dlaczego, lecisz na pustą blondynkę, której paznokcie są dłuższe od Twojego penisa?

3 460 wyświetleń