Memy, mężczyźni, besty, dzieci (490226)

Memy o tematyce: memy, mężczyźni, besty, dzieci, psychoterapia, śmieszne, humor, mem, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, sentencje, wyznanie miłosne, uczucia, aforyzmy, uściski, przytulanie, obrazki, cytaty o miłości, cytat, cytaty, lovsy, miłość, dowcip, dowcipy, gej, pedał, księżniczka, żart, rozmowa, kawały, kawał, tata, syn, żarty, zemsta, cierpienie, ciężarówka, policja, zaklinowany, most, pies, pieseł, bałagan, altruizm,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jedzie facet na maxa załadowaną ciężarówką...

Jedzie facet na maxa załadowaną ciężarówką i pech chciał, że zaklinowała mu się pod mostem. Wychodzi, ogląda, co by tu zrobić, żeby ruszyć dalej, a w tym czasie zjawia się patrol policji w radiowozie. Policjant z uśmiechem pyta: - Co, zaklinowało się? A kierowca, cedząc przez zęby: - Nie kurwa, most wiozę, tylko się paliwo skończyło!

3 145 wyświetleń

Sposób na męża pijaka

Facet dzień w dzień przychodził po pracy zalany w trupa. Żona rozmawia z koleżanką i żali się w związku z tym problemem: -Mój stary po pracy dzień w dzień pije z kolegami i przychodzi do domu zalany w trupa. - Jak przyjdzie do domu pijany i będzie spał rozbierz go i delikatnie wsuń mu na palcu prezerwatywę w dupę, ale tak żeby trochę wystawało. - I co - to pomoże?? -Zobaczysz. Mąż przyszedł jak zwykle zalany i żona zrobiła tak jak koleżanka proponowała. Na drugi dzień kilka minut po skończonej pracy mąż wraca trzeźwy do domu i siada do obiadu. Żona zszokowana mówi: -A co Ty dzisiaj tak wcześnie i w ogóle trzeźwy? Koledzy Cię olali? - JA NIE MAM ŻADNYCH KOLEGÓW!!!!

1 150 wyświetleń

Zaczyna śmierdzieć jak skunks

To jest problem z miłością. Nawet jeśli coś wygląda jak kaczka, kwacze jak kaczka i pachnie kaczka, to jeśli się z tym prześpisz przez miesiąc, zaczyna śmierdzieć jak skunks.

250 wyświetleń