Besty, cytat, komiks, kobiety, mem, aforyzmy, cytaty (48928)

Memy o tematyce: besty, cytat, komiks, kobiety, mem, aforyzmy, cytaty, cytaty o miłości, miłość, kwejk, memy, uczucia, priorytety, bieda, sentencje, obrazki, jedyna, niepowtarzalna, orzeszek, wiewiórka, epokalodowcowa, wklejka, śmieszne obrazki, ból, współczucie, debilizm, humor, fejs, śmieszne teksty, śmieszne, facebook, głupota, zranienie, serce, życie, cytaty o życiu, krzywda, dusza, rany, zraniona, smsy, kulty, życzenia,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kiedy upadnę, ona się śmieje. Kiedy bezsensu coś

Kiedy upadnę, ona się śmieje. Kiedy bezsensu coś powiem, ona się śmieje. Kiedy nie wiem o co chodzi, ona się śmieje. Kiedy zrobię coś głupiego, ona się śmieje. Kiedy jej potrzebuję, ona po prostu jest! TO JEST MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA, BO NA TAKI TYTUŁ WŁAŚNIE ZASŁUGUJE! :*

1 862 wyświetleń

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. Zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha. Niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku. Nie Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną, lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję. nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie. Nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno: kocham Cię mała, jestem skłonna oddać Ci cały swój świat.

3 016 wyświetleń