Besty, aforyzmy, te mysli, sentencje (489235)

Memy o tematyce: besty, aforyzmy, te mysli, sentencje, związek, cytat, fejs, memy, uczucia, miłość, kociak, status, cytaty o miłości, kwejk, koteł, lovsy, cytaty, facebook, obrazki, kot, mem, te myśli, tablica, kotek, humor, akceptacja, zrozumienie, śmieszne, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, wyjebane, kawał, dowcipy, żarty, dowcip, teściowa, krokodyl, żart, kawały, psychiatra, ogrzewanie, małżeństwo, wyjście, adopcja,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Teściowa i krokodyl

Pacjent opowiada psychiatrze o swoich kłopotach. -Co noc prześladuje mnie ten sam koszmarny sen. Śni mi się, że po całym mieszkaniu goni mnie teściowa z krokodylem na smyczy. Widzę wyraźnie te okropne żółte oczy, chropowate czoło, ostre zębiska. - To rzeczywiście brzmi groźnie, przyznaje psychiatra. - Tak, a krokodyl wygląda jeszcze gorzej.

942 wyświetleń

Ty stara! Idę do baru, zakładaj kurtkę

Mąż zakłada kurtkę i woła do żony: - Ty stara! Idę do baru, zakładaj kurtkę. żona uśmiechnęła się pod nosem, bo myślała że wyjdzie gdzieś w końcu na miasto i mówi: - Naprawdę, bierzesz mnie ze sobą? a mąż na to: - Pogięło cię. Wyłączam ogrzewanie.

643 wyświetleń

Do tej pory nie mogę uwierzyć w to , że byłam taka głupia

Jeszcze kilka lat temu powiedziałabym, że każda miłość jest piękna, tęsknota za kimś, to wspaniałe uczucie, życie jest kolorowe, w dzisiejszym świecie nie ma czegoś takiego jak nienawiść, a ludzie darzą się wzajemnym szacunkiem. Do tej pory nie mogę uwierzyć w to, że byłam taka głupia.

242 wyświetleń