Wyjebane, mem, przejmowanie się, cytaty o życiu, cytaty, besty (488290)

Memy o tematyce: wyjebane, mem, przejmowanie się, cytaty o życiu, cytaty, besty, sentencje, memy, aforyzmy, cytat, obrazki, troska, życie, kwejk, przyjaciółki, cytaty o przyjaźni, depresja, przyjaciel, zerwanie, egzamin, stres, miłość, przyjaźń, kłótnia, złamane, przyjaciółka, złość, choroba, zazdrość, wspomnienia, smutek, serce, przyjaciele, te myśli, lovsy, uczucia, tęsknota, te mysli, cytaty o miłości, humor, dowcipy,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Co się stało?

Co się stało? NIC (kłótnia z chłopakiem, złość, zerwanie, stres, przyjaciółka, złamane serce, nieprzespane noce, kłótnia z rodzicami, miłość, zazdrość, choroba, depresja, wspomnienia, niezdany egzamin, smutek, nieodwzajemniona miłość)

5 816 wyświetleń

Dasz radę pojawić się w pracy w tą sobotę?

Mój szef spytał: - Dasz radę pojawić się w pracy w tą sobotę? Wiem, że potrzebujesz wolnych weekendów, ale naprawdę potrzeba nam więcej rąk do pracy. - Jasne, nie ma problemu. Ale trochę się spóźnię, wiesz jak to jest z transportem publicznym w weekendy. - Ok, to kiedy mniej więcej dotrzesz do pracy? - W poniedziałek.

1 143 wyświetleń

Ty stara! Idę do baru, zakładaj kurtkę

Mąż zakłada kurtkę i woła do żony: - Ty stara! Idę do baru, zakładaj kurtkę. żona uśmiechnęła się pod nosem, bo myślała że wyjdzie gdzieś w końcu na miasto i mówi: - Naprawdę, bierzesz mnie ze sobą? a mąż na to: - Pogięło cię. Wyłączam ogrzewanie.

632 wyświetleń