Cytaty, aforyzmy, sentencje, otoczenie (470504)

Memy o tematyce: cytaty, aforyzmy, sentencje, otoczenie, życie, besty, mem, samopoczucie, cytat, obrazki, cytaty o życiu, memy, ludzie, te mysli, zmiany, lovsy, te myśli, przyjaciółka, cytaty o przyjaźni, przyjaciele, przyjaźń, przyjaciel, przyjaciółki, dupa, poglądy, czarny pan, humor, śmieszne obrazki, biały, odwaga, śmieszne, śmieszne teksty, kwejk, picie, pijak, przykazania, uczucia, chamstwo, kłamstwo, miłość, fałsz,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nigdy nie zostawiaj przyjaciela

Nigdy nie zostawiaj przyjaciela. Przyjaciele to wszystko dzięki czemu udaje się na przebyć ten świat i jedyne z tego świata, co może uda nam się spotkać w następnym.

908 wyświetleń

10 przykazań pijaka

1. Nie będziesz miał drinków cudzych przede mną. 2. Nie będziesz lał alkoholu swego nadaremnie. 3. Pamiętaj abyś dzień każdy oblał. 4. Pij zdrowie ojca i matki swojej. 5. Nie wylewaj. 6. Nie spijaj. 7. Nie mieszaj. 8. Nie rozcieńczaj. 9. Nie pożądaj kieliszka bliźniego swego. 10. Ani żadnej nalewki, która jego jest.

3 380 wyświetleń

Tak często mam ochotę wyłączyć się...

Tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. Odejść, nie pozostawiając po sobie żalu. Z daleka od tych kłamstw, chamstwa, zdrad i fałszu, od tych jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi. W takich chwilach zatracam się w muzyce, bo tylko ona rozumie ból.

2 067 wyświetleń