Cierpienie, cytat, te myśli, sentencje (465528)

Memy o tematyce: cierpienie, cytat, te myśli, sentencje, cytaty o miłości, besty, te mysli, obrazki, miłość, aforyzmy, cytaty, rozstanie, memy, mem, lovsy, uczucia, włosy, ruda, śmieszne obrazki, rudy, humor, rude, śmieszne, śmieszne teksty, natura, królik, wilk, życie, siła, cytaty o życiu, hierarchia, przedstawienie, romans, sytuacja, teatr, obniżka, grill, promocja, biedronka, wspomnienia, uśmiech, teraźniejszość,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Świat należy do silnych

Świat należy do silnych, przyjacielu! Nasza egzystencja oparta jest na zasadzie, że silni rosną w siłę, pożerając słabszych. Musimy się z tym pogodzić. To zupełnie normalne. Poniekąd prawo przyrody. Króliki je akceptują i wiedzą, że rola silnych przypada wilkom. Same zaś są sprytne, płochliwe i zwinne, kopią nory i kryją się, gdy wilk jest w pobliżu. Jeżeli przetrwają, gra toczy się dalej. Znają swoje miejsce. Na pewno żaden nie rzuci się na wilka. Bo to nie byłoby rozsądne, prawda?

268 wyświetleń

Nie chodzi nawet o seks. Mam to gdzieś. To nie jest

Nie chodzi nawet o seks. Mam to gdzieś. To nie jest najważniejsze. Najważniejsze to budzić się z kimś. Spać przytulonym, przytulanie jest ważne. Świadomość, że jeżeli przyjdą potwory, ktoś z tobą jest. To metafora. Potworów nie ma. Budzisz się rano, z ciepłym ciałem, czujesz oddech kochanej osoby na swoim ramieniu. To jest to.

1 066 wyświetleń