Sentencje, obojętność, nienawiść, cytaty, życie, czułość, aforyzmy, mem, obrazki (461302)

Memy o tematyce: sentencje, obojętność, nienawiść, cytaty, życie, czułość, aforyzmy, mem, obrazki, cytat, besty, neutralność, memy, cytaty o życiu, oczekiwanie, uczucia, cytaty o miłości, te mysli, bliskość, troska, te myśli, miłość, lovsy, serce, pragnienia, samotność, wsparcie, sens, demotywator, śmieszne teksty, zemsta, śmieszne obrazki, śmieszne, humor, szczęście, związek, kobieta, niezdecydowanie, obrażona, wiedza,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność

Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść.

436 wyświetleń

Mam nadzieję, że nie daje Ci spokoju myśl...

Mam nadzieję, że właśnie teraz jesteś sam, że leżysz na łóżku w ciemności i słuchasz tych wszystkich przygnębiających piosenek. Mam nadzieję, że myślisz o mnie i zastanawiasz się co robię, jak jestem ubrana, jaki mam humor i czy się uśmiecham. Mam nadzieję, że nie daje Ci spokoju myśl, że wszystko spierdoliłeś, że mogliśmy właśnie siedzieć tam razem, a tak naprawdę każde z nas tylko udaje jakie jest teraz szczęśliwe..

3 156 wyświetleń