Śmieszne teksty, śmieszne obrazki, besty, humor, mem, mężczyzna (460143)

Memy o tematyce: śmieszne teksty, śmieszne obrazki, besty, humor, mem, mężczyzna, dominacja, śmieszne, kobieta, memy, cycki, zboczone, gorąco, wytrwałość, aforyzmy, cytaty, życie, cytaty o życiu, determinacja, sentencje, obrazki, motywacja, trudy, cytat, pies, fotka, kwejk, podryw, te mysli, podrywanie, te myśli, lovsy, przeznaczenie, cytaty o miłości, słowa, szanse, uczucia, zaangażowanie, miłość, los, wzajemność, czas,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

1 759 wyświetleń

Są rzeczy, które ceny nie mają, są bezcenne

Niektórzy twierdzą, że każda, absolutnie każda rzecz na świecie ma swoją cenę. To nieprawda. Są rzeczy, które ceny nie mają, są bezcenne. Najłatwiej poznać takie rzeczy po tym, że raz utracone, są utracone na zawsze.

639 wyświetleń

Zakochane serce może dużo wytrzymać - te wszystkie

Zakochane serce może dużo wytrzymać - te wszystkie pożary, postrzały, ukłucia, blizny, rozdarcia, kopnięcia, siniaki. Zakochane serce, zmienne niczym kobieta, raz się słodko śmieje, drugi raz gorzko płacze. Zakochane serce, nierozsądne, klęka przed niespełnioną miłością i błaga o litość. Zakochane serce karmi się okruchami wspomnień. Zakochane serce dużo wytrzyma... Do czasu, kiedy pęknie z bólu.

1 100 wyświetleń