Śmieszne obrazki, mądrość, doświadczenie, humor, śmieszne (459584)

Memy o tematyce: śmieszne obrazki, mądrość, doświadczenie, humor, śmieszne, sylwetka, figura, besty, śmieszne teksty, talia, odchudzanie, mem, gruba dupa, dieta, wiedza, memy, sentencje, cytat, przeznaczenie, przemijanie, aforyzmy, obrazki, cytaty, śmierć, cytaty o życiu, życie, cytaty o miłości, uczucia, miłość, lovsy, te myśli, te mysli, zaufanie, porno, życzenie, urodziny, filmy, dupa, podłoga, lawa, wieczność, wytrwałość,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kobieta - wiedza, doświadczenie, mądrość

My kobiety przybieramy na wadze dlatego, że uzbierane w ciągu wielu lat wiedza, doświadczenie, mądrość nie mieszczą się już w głowie a muszą jakoś zmieścić się w całym ciele :)

979 wyświetleń

Żyjemy w mieście śmierci. Śmierć na każdym...

Codziennie uświadamiamy sobie, że żyjemy w mieście śmierci. Śmierć na każdym rogu, w murach płonącego domu, w cieniu bramy, w kołach nadjeżdżającego samochodu. Świat jest wypełniony morzem trupów,oceanem łez, którego nikt nie potrafi zatrzymać

2 765 wyświetleń

Kobiety tak mają. Pragną czegoś najmocniej na

Kobiety tak mają. Pragną czegoś najmocniej na świecie, a potem uciekają, bo boją się to złapać. Boją się cierpieć i rozczarowywać. Jeśli chcesz mieć kobietę, to nigdy nie możesz jej zawieść. To proste.

696 wyświetleń

Urodziny: wypowiedz życzenie

Urodziny. - A teraz kochanie wypowiedz życzenie. - Jak dorosnę chciałabym grać w filmach i być gwiazdą. - Sasha, szykuj dupę do kolejnej sceny

1 146 wyświetleń

Święto Bożego Narodzenia niesie z sobą tak wiele czułości

Jeżeli święto Bożego Narodzenia niesie z sobą pewną tęsknotę i tak wiele czułości, tyle poruszających nas uczuć, to dlatego że przywraca naszym oczom obraz najkruchszego dzieciństwa. Widzimy w niej równocześnie i piękno, i niewinność, kruchość istnienia i opiekę, jakiej się ona domaga, i miłość, której od nas wszystkich oczekuje.

376 wyświetleń

Przeprowadzka a szczęście

Ludzie wierzą, że będą szczęśliwi, jeśli przeprowadzą się w jakieś inne miejsce, lecz przekonują się, że to tak nie działa. Gdziekolwiek się udasz, zabierasz tam siebie.

808 wyświetleń