Cytat, zmiana, aforyzmy, sentencje, memy, ucieczka, mem, miłość, obrazki (458545)

Memy o tematyce: cytat, zmiana, aforyzmy, sentencje, memy, ucieczka, mem, miłość, obrazki, cytaty o miłości, cytaty, besty, uczucia, wspomnienia, śmieszne, śmieszne teksty, drzmke, spanie, humor, śmieszne obrazki, makijaż, kobieta, myśli, zamyślenie, odlot, cytaty o życiu, życie, marzenia, kwejk, komiks, kujon, frajerzy, ciota, wagary, kartkówka, żabka, zboczone, cycki, zaangażowanie, łzy, płakanie, płacz, niezdecydowana,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Przede wszystkim żadnych wspomnień

A ponieważ nie tak trudno jest natknąć się na siebie nawet w wielkim mieście... wobec tego lepiej w ogóle się gdzieś wynieść. Nowe realia, sami nowi ludzie, a przede wszystkim żadnych wspomnień.

124 wyświetleń

Komiks - wagary kartkówka

- Chłopaki jest akcja!! - Jaka? - Zwijamy się z lekcji, idziecie? - szybko!!! - kto się nie zwija ciota - Ja nie uciekam - coo??!! - To gnij w szkole kujonie! - Masakra! NA LEKCJI - Gdzie są wszyscy? - Uciekli proszę pani - No trudno, kartkówka i tak będzie. - Ale zostałam tylko ja. Nie opłaca się robić kartkówki dla jednej osoby! - Trzeba było uciec z kolegami. Tak kończą frajerzy.

3 960 wyświetleń