Mem, besty, sen, demotywator, kłamstwo, rzeczywistość, demotywatory, memy, fałsz (457478)

Memy o tematyce: mem, besty, sen, demotywator, kłamstwo, rzeczywistość, demotywatory, memy, fałsz, humor, demot, życie, śmieszne obrazki, oszustwo, śmieszne, śmieszne teksty, antyterrorysta, sprzątaczka, nauczyciel, śmieciarz, muzyk, hipis, bezdomny, kasjer, pijak, bogacz, snajper, kucharz, cytaty, aforyzmy, obrazki, doświadczenie, cytaty o życiu, sentencje, błędy, cytat, walka, te myśli, wodzenie, fuck you, fucker, fuck,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Sprawdź kim będziesz za 10 lat

Sprawdź kim będziesz za 10 lat: styczeń - bezdomny, luty - sprzątaczka, marzec - snajper, kwiecień - kasjer w MC, maj - kucharz, czerwiec - pijak, lipiec - muzyk, sierpień - nauczyciel, wrzesień - hipis, październik - bogacz, listopad, antyterrorysta, grudzień - lewoskrzydłowy śmieciarki

4 681 wyświetleń

Popełniłam wiele błędów, wiem...

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

1 266 wyświetleń

Kochała go. Teraz to wiedziała. Był jedynym

Kochała go. Teraz to wiedziała. Był jedynym mężczyzną, którego w życiu obdarzyła uczuciem, jedynym, który był taki, jaki powinien być mężczyzna, jak skała, na którą należało się codziennie wspinać, zimną, stabilną, nieruchomą, ale rzucającą głęboki cień. Inni mężczyźni zawsze wpadali przy niej w histerię. Okazywali słabość. Na jej oczach przeistaczali się w małe, wijące robaki, prosząc, aby nie zabierała swoich rzeczy, oferując tanie pierścionki zaręczynowe, płacząc lub po pijaku klnąc przez telefon. On nie. On był zawsze ponad nią, spokojny i majestatyczny jak góra.

1 014 wyświetleń